Qilala Dualview By The Shore Kota Kinabalu

Kota Kinabalu
Qilala Dualview By The Shore Aparthotel 4*
8.6 Hebat
75 ulasan

Qilala Dualview By The Shore Kota Kinabalu

20 Jalan Lapan Belas, Kota Kinabalu, Malaysia Tunjukkan peta
Kediaman 4 bintang Qilala Dualview By The Shore Kota Kinabalu menawarkan lokasi yang perdana berhampiran Menara Jam Atkinson yang terletak kira-kira 1.5 km jauhnya.
Hartanah ini terletak dalam jarak 15 minit berjalan kaki dari pusat Kota Kinabalu, tidak jauh dari Kk Plaza. Pasar Kraftangan berjarak 6 minit berjalan kaki dari hotel. Hotel ini berjarak 10 minit berjalan kaki dari stesen bas Terminal Marina Court. Para tetamu boleh ke Qilala Dualview By The Shore dari lapangan terbang Antarabangsa Kota Kinabalu dalam masa 10 minit pemanduan.
Semua bilik di Qilala Dualview By The Shore mempunyai balkoni, meja tulis dan ruang duduk serta tandas berasingan dan pancuran mandi. Ia menawarkan bilik-bilik dengan pemandangan bukit.
Para tetamu boleh menikmati makanan di restoran Santan dan Joeman Bistro And Cafe, yang terletak kira-kira 5 minit berjalan kaki dari Qilala Dualview By The Shore.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kota Kinabalu
Tarikan
  • Tunku Abdul Rahman Park - 2 km
  • Sabah State Mosque - 2.6 km
  • Likas City Mosque - 4.1 km
  • Marlin Statue - 304 km
  • Jalan Gaya - 379 km
  • Agarwood Art Gallery - 475 km
  • Centre Point - 498 km
  • Kota Kinabalu City Waterfront - 502 km
  • Kota Kinabalu City Mosque - 520 km
  • Suria Sabah - 699 km
Lapangan terbang
  • Lapangan Terbang Antarabangsa Kota Kinabalu - 9 km
Stesen kereta api
  • North Borneo Railway - 4.4 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Makan

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur

Riadah & Sukan

  • Kolam renang luaran
  • Kolam dengan pemandangan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Pemanasan
  • Kawasan duduk
  • Meja makan
  • Kemudahan menyeterika
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
  • Kolam renang kanak-kanak
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Mesra kanak-kanak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 18:00
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ah 2 Aug
Is 3 Aug
tetamu
Mencari hotel di Kota Kinabalu